Запишіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 2 и 4 ПОМОГИТЕ


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Ангелина.

Ответ:

x²-6x+8=0

Объяснение:

за теоремою х1+х2= -b; x1*x2=c

x²+bx+c