Розв'язати графічно систему рівнянь x+y=3 3x+3y=9


Ответы на вопрос

Отвечает Мисунова Ирина.

Ответ:

x + y=3 - x = 0 ; y = 3

3x + 3y = 9 - x = 0 ; y = 3

якщо я не помиляюсь, то все правильно.