Складіть рівняння дотичної до графіка функції f(x) = х^2 - 7х + 4 у точці x0 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Гасиев Артём.

Объяснение:

f(x)=x^2-7x+4\ \ \ \ x_0=0\\y_k=f(x_0)+f'(x_0)*(x-x_0)\\f(0)=0^2-7*0+4=4.\\f'(x)=(x^2-7x+4)'=2x-7\\f'(0)=2*0-7=-7.\ \ \ \ \ \ \ \Rightarrow\\y_k=4+(-7)*(x-0)=4-7x=-7x+4.

Ответ: yk=-7x+4.