Послідовність 2, 6, 18, ... - геометрична прогресія. Знайдіть її 7-й член і суму перших 7-ми членів

цієї прогресії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Анастасия.

Ответ:

2 6 18 54 162 486 седьмой член 1458

сумма 2186

Объяснение:

Отвечает Блок Вячеслав.

Ответ:

d7=1458

S=-2188

Объяснение:

q=3

b7=2*-3^6=1458

S=2(1-3^7)/1-3=4376/-2=-2188