При якому значені а пара чисел (-1;3) є розв'язком рівняння: 1)5x-3y=a 2)3x-ay=6?


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Соня.

Ответ:

1) а=-14

2) а=-3

Объяснение:

1)5x-3y=a

5*(-1)-3*3=а

-5-9=а

а= -14

2)3x-ay=6

3*(-1)-а*3=6

-3-6=3а

-9=3а

а=-3