При якому значенню а система рівняннь 9x-ay=7 36x+5y=28 має безліч розвязків


Ответы на вопрос

Отвечает Кияшов Артем.

Объяснение:

\left \{ {{9x-ay=7\ |*4} \atop {36x+5y=28}} \right. \ \ \ \ \ \left \{ {{36x-4ay=28} \atop {36x+5y=28}} \right. \ \ \ \ \Rightarrow\\-4a=5\ |:(-4)\\a=-\frac{5}{4}=-1,25.