Допоможіть((( 89 Балів Знайдіть перший член і різницю арифметичної прогресії, якщо а4= 1.8, а7=0.6


Ответы на вопрос

Отвечает Исхакова Светлана.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{a_{7} =0,6} \atop {a_{4} =1,8}} \right. \\\\\\-\left \{ {{a_{1} +6d=0,6} \atop {a_{1} +3d=1,8}} \right. \\----------\\3d=-1,2\\\\d=-1,2:3=-0,4\\\\\boxed{d=-0,4}\\\\a_{1} =1.8-3d=1,8-3\cdot(-0,4)=1,8+1,2=3\\\\Otvet: \ a_{1} =3