X^3+3x^2-4x-12=0 (розв'язати рівняння) x^3-5x^2+9x-45=0 Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Андреич Андрей.

x^3+3x^2-4x-12=0

x^2 * (x + 3) - 4(x + 3) = 0

(x + 3) * (x^2 - 4) = 0

x + 3 = 0     x^2 - 4 = 0

x1 = -3          x2 = 2     x3 = -2

x^3-5x^2+9x-45=0

x^2 * (x - 5) + 9(x - 5) = 0

(x - 5) * (x^2 + 9) = 0

x - 5 = 0      x^2 + 9 = 0

x = 5