Розв'яжіть систему рівнянь способом додавання (2x + Зу = -1, 4х + 2y = 2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

\displaystyle\bf\\\left \{ {{2x+3y=-1}  \ |\cdot(-2)\atop {4x+2y=2}} \right. \\\\\\+\left \{ {{-4x-6y=2} \atop {4x+2y=2}} \right.\\ ----------\\-4y=4\\\\y=4:(-4)=-1\\\\\boxed{y=-1}\\\\2x=-3y-1=-3\cdot(-1)-1=3-1=2\\\\x=2:2=1\\\\\boxed{x=1}\\\\Otvet: \ (1 \ ; \ -1)