3. Розв'язати задачу: 1 хліб та 4 бублики коштують 68 грн, а 2 хліби із бублики - 76 грн. Скільки

коштує 1 хліб та 1 бублик​

Ответы на вопрос

Отвечает Шибина Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

Нехай 1 хліб коштує - х грн, а 1 бублик - у грн

{х + 4у = 68

{2х + 3у = 76

х = 68 - 4у

Підставимо в друге рівняння

2 (68 - 4у) + 3у = 76

136 - 8у + 3у = 76

- 5у = - 60

у = -60 : (- 5)

у = 12 грн коштує 1 бублик

х + 4*12 = 68

х = 68 - 48

х= 20 грн коштує 1 хліб