№ 2 Округлив числа а і в з точністю до 0, 01, обчисліть наближено суму а + в та різницю а - в: 1)

а = 4, 346, в = 4, 393 2) а = 47, 358, в = 2, 475

Ответы на вопрос

Отвечает Копылова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Округлив числа а і в з точністю до 0, 01, обчисліть наближено суму а + в та різницю а - в:

1) а = 4, 346, в = 4, 393

4,346 +4,393=8,74              ;      4,346-4,393=-0,05

2) а = 47, 358, в = 2, 475

47,358+2,475=49,83           ;     47,358-2,475=44,88