Допоможіть!!! Тіло рухається за законом S(t)=4+2t^2. Обчисліть швидкість руху тіла в момент t=1 c


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Виктория.

Ответ:

Объяснение:

v=S'(t)=(4+2t²)'=4t

v(1)=4*1=4 (м/c)