Срочноооо Розв'яжіть лінійне рівняння методом додавання. 3x-2y=4 5x+2y=12


Ответы на вопрос

Отвечает Казакова Дарья.
8х=16
х=16:8
х=2
3×2-2у=4
6-2у=4
2у=6-4
2у=2
у=2:2
у=1