Розв'яжіть систему рівнянь графічно (x+y=1 (2x-2y=7


Ответы на вопрос

Отвечает Левочко Вова.

Ответ:

А(2,25;  -1,25)

Объяснение:

х+у=1;   у=1-х;                         х=0   у=1;  х=1   у=0

2х-2у=7;  х-у=3,5;  у=х-3,5;   х=0   у=-3,5;  х=1   у=-2,5