1. Яка з пар чисел є розв'язком рівняння 3x - y = 0: a) (2; - 1); 6) (3; 1); B) (1; 3).


Ответы на вопрос

Отвечает Махмудова Эльяна.

Ответ:

В)))))))))))))))))))))))

Объяснение:

3*1-3=0

Отвечает Климчук Даша.

Ответ:

B) (1; 3).

Объяснение:

Замість х ставим перше число у дужках

Замість у ставим  друге число у дужках

3x - y = 0

3*2-(-1)=0

7=0 Це не є парой розв'язком рівняння

3x - y = 0

3*3-1=0

8=0 Це не є парой розв'язком рівняння

3x - y = 0

3*1-3=0

0=0 Це  є парой розв'язком рівняння