Знайдіть розв'язок рівняння, 7х-9y=128 який складається з пари протилежних чисел​


Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Максим.

Ответ:

Удачі

Объяснение:

7х -9у  = 128

х = -у

7*(-у)-9у=128

-7у-9у=128

- 16у=128

у=128:(-16)

у= -8

х= -(-8)

х = 8