Знайдіть знаменник геометричної прогресії b6=4/27, b5=2/9​


Ответы на вопрос

Отвечает Чибитько Виктория.

Ответ:

Объяснение:

q=b6/b5=4/27 : 2/9=4/27 *9/2= 2/3

q=2/3  знаменник геометричної прогресії