ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА СРОЧНО 6. Розв'яжіть нерівність х²-3х-4>0.7. Гіпотенуза прямокутного

трикутника дорівнюе 20 см. Знайти його катетн, якщо вiдомо, що один з них на 4 см бiльший, нiж другий​

Ответы на вопрос

Отвечает Романов Данил.

Ответ:

6.

Д=9+16=25

х1=(3+5)/2=4

х2=(3-5)/2=-1

Объяснение: