Знайдіть точку перетину графіку функції у=-5х-6 та у=2х+22 У відповіді запишіть суму координат:х+у


Ответы на вопрос

Отвечает Поп Михайло.

Ответ:

Точка пересечения (-4;14)

x+y=10

Объяснение:

у=-5х-6 и у=2х+22

-5x-6=2x+22

7x=-28

x=-4

y=-5*(-4)-6=14

x+y=-4+14=10

Точка пересечения (-4;14)