Допоможіть будь ласка ДАЮ 65 БАЛІВ!!!! 8. зузька, катка і моніка поділили 156 цукерок у

співвідношенні 2:3:7. скільки цукерок зібрали сестри зузька і катка 10. контейнер у формі блоку з розмірами дна 50 см і 40 см і висотою 35 см заповнюється водою до шести сьомих об'єму. якщо налити його 1 л, то в ньому буде ___ л води 11. на скільки добуток чисел 12 і 2⁹‐13 ( це дроб) більший за їх різницю 12. обчисліть (___ - 15) : 31 = 2

Ответы на вопрос

Отвечает Гасымова Сабина.

Ответ:

Объяснение:

№8

Нехай одна частина - х, тоді співвідношення частин 2х ; 3х ; 7х

Складемо рівняння:

2х + 3х + 7х = 156

12х = 156

х = 156 : 12

х = 13 одна частина

2х = 2 * 13 = 26 цукерок у Зузька

3х = 3 * 13 = 39 цукерок у Катка

7х = 7 * 13 = 91 цукерка у Моніка

№10

Знайдемо об*єм контейнера

V = a * b * c = 50 * 40 * 35 = 70000 cм³

70000 * 6/7 = 70000 : 7 * 6 = 60000 см³ об*єм, який зайнятий 6/7

1 л = (10 см)³ = 1000 см³

60000 см³ / 1000 см³ = 60 л води буде в контейнері

№11

12 * 2 9/13 = 12 * 35/13 = 420/13 = 32 4/13

12 - 2 9/13 = 11 13/13 - 2 9/13 = 9 4/13

32 4/13 - 9 4/13 = 23 на стільки добуток більше різниці

№12

(х - 15)  : 31 = 2

х - 15 = 31 * 2

х - 15 = 62

х = 62 + 15

х = 77