Чому дорівнює добуток коренів рівняння x²-x-30=0. варіанти відповіді: а)30; б)-30; в)1; г)-1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Лобакова Даша.

Ответ:

х1 * х2 = -30

Объяснение:

За теоремою Вієта

Отвечает Кубик Дима.

Объяснение:

х² - х - 30 = 0

а = 1; в = -1; с = -30

х1 и х2 - корни уравнения

Воспользуемся теоремой Виета:

х1 * х2 = с/а = -30/1 = -30

Ответ: -30