В квітковому магазині продано букетів, в яких разом було 168 троянд, 210 лілій та 140 айстр.

Скільки букетів продав флорист, якщо їх менше, ніж 20?

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Екатерина.

Відповідь:

Флорист продав 14 букетів

Пояснення:

НСД(168 ; 210 ; 140)

\displaystyle\begin{array}{c|c} 168&2 \\ 84&2 \\ 42&2 \\ 21&3 \\ 7&7 \end{array}                          \displaystyle\begin{array}{c|c} 210&2 \\ 105&5 \\ 21&3 \\ 7&7 \\ 1 \end{array}                    \displaystyle\begin{array}{c|c} 140&2 \\ 70&2 \\ 35&5 \\ 7&7 \\ 1& \end{array}

НСД(168 ; 210 ; 140) = 2 · 7 = 14

Отвечает Яушев Никита.

Объяснение:

Найдем наибольший общий делитель этих чисел:

НОД (168; 210; 140) = 14

168 = 2 * 2 * 2 * 3 * 7

210 = 2 * 3 * 5 * 7

140 = 2 * 2 * 5 * 7

НОД (168, 210, 140) = 2 * 7 = 14

14 букетов продал флорист