4. Знайти значення аргументу, при якому значення функції y = - 2x + 9 дорівнює 4


Ответы на вопрос

Отвечает Буйнов Илья.

Ответ:

Объяснение:

y=-2x+9; y=4

4=-2x+9 ⇒ 2x=9-4 ⇒ x=5/2=2,5

Ответ: x=2,5.