Помножити: 1) -¾ × (-⅚)= 2) -7/12 × 24= -7/12 × 24/1 3) 16/17 × (6,3/8)= 16/17 × (51/1)=

Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Мажин Родион.

Объяснение:

1) плюс на мінус дає мінус, того вже пишем без мінусів

3/4 × 5/6= 15/24 оскільки нічого не скорочується просто множим, а потім резульиат модна скоротити на 3 і виходить 15/24=5/8

2) -7/12 × 24= -7/12 × 24/1

-7 × 2= - 7 × 2/1

-14 = -14

3) 16/17 × (6,3/8) = 16/17 × (51/1)

63/85=48

63=4080

приклад нн має рощв'язку