Розв'яжiть рiвняння, попередньо спростивши його: а) поділивши обидві частини рівняння на одне i те

ж число; 3) 3(1,5x-10)-21(10-0,5x)=0;​

Ответы на вопрос

Отвечает Рылов Максим.

Ответ:

4,5х-30-210+10.5х=0

15х-240=0

можно подiлити на 15.

Х-16=0

Объяснение: