Портвняй числа m и n якщо ризныця чисел m-n доривнюе -4,9


Ответы на вопрос

Отвечает Криворучко Ирочка.

Ответ:

якщо m-n=-4,9, то виходить, що число n>m.

n більше за m в 4,9 рази, тому, щоб знайти числв m i n нам потрібно: до числа m (любого) додати 4,9. Наприклад:

5,1+4,9=10 — число n

5,1-10=-4,9