ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКААВідомо,що 5xy²=9. Знайти значення виразу: 1)xy² 2)7xy².


Ответы на вопрос

Отвечает Крекотень Кристина.

Ответ:

Объяснение:

5xy²=9

1) xy²=9/5=18/10=1,8

2) 7xy²=7·9/5=63/5=12,6