Знайди суму, різницю, добуток і частку чисел m та n. Якщо m= 6.10, n=4.10​


Ответы на вопрос

Отвечает Кандалова Кристина.

Объяснение:

m + n = 6,10 + 4,10 = 10,20 - сумма

m - n = 6,10 - 4,10 = 2 - разница

m * n = 6,10 * 4,10 = 25,01 - произведение

m : n = 6,10 : 4,10 = 61/10 : 41/10 = 61/10 * 10/41 = 61/41 = 1 20/41 - частное