Ширина прямокутника 8 см, а довжина на x см більша. Запишіть у вигляді виразу периметр

прямокутника. Знайдіть значення цього виразу, якщо x=0,04м.

Ответы на вопрос

Отвечает Potapov Fedor.

Ответ: 32,08

Объяснение:  (8+8)+(8+x+8+x) =16+16+2x=32+0,08=32,08