7. Знайдіть значення виразу 4(2x - 5) - (3x - 5) якщо x =3.Віідповідь.СРОЧНО!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Герасимович Елизавета.

Ответ:

0

Объяснение:

якщо х=3, то  4(2x - 5) - (3x - 5) = 4(2*3-5)-(3*3-5)=4(1)-(4)=4-4=0.