БУДЬ-ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!! За яких значень аргументу x значення функції y=5x-1/2 належить проміжку

(-3; 0,5)? Також запишіть цей вираз у вигляді числового проміжку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Алёнушка.

Ответ:

решение смотри на фотографии


Отвечает Круглова Валерия.

0.5 =  \frac{5( - 3) - 1}{2}   \\  \frac{5( - 3) - 1}{2} =  \frac{ - 15 - 1}{2} =  \frac{ - 16}{2} =  - 8 \\  - 8  > 0.5

не принадлежит