4. Знайдіть значення виразу: 1) (-2)* 0,75 = 2) 62-58+ (-1)³ = Відповідь: 1) 5. Подайте вираз у

вигляді степеня: 1) (a³)5 . a4 = 2) (67)³ (64)² = . 2) Срочно поможить дам 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Проданов Тимофей.

Ответ:

Объяснение:

1) (-2)* 0,75 = -1,5

2) 62-58+ (-1)³ = 4 - 1 = 3

1) (a^3)5 * a^4 = a^15 * a^4 = a^19

2)(67)³ * (64)² =  (67)³ * (8²)²=  (67)^3* 8^4