У тролейбусному парку 110 тролейбусів, частина з яких підлягає ремонту. Якщо п'яту частину з них

відремонтувати, то на маршрутах буде на78 тролейбусів більше, ніж залишиться в парку. Скільки машин підлягаєремонту?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мухан Нурбол.

Відповідь:

20

Пояснення:110-78=32

32/2=16

16/4=4

4*5=20