8 • * = 2⁸ що потрібно вставити замість * щоб рівність була вірноюдопоможіть це дуже терміново!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Сергей.

Ответ:

8 \cdot 32 = 2^8.

Объяснение:

8 \cdot * = 2^8.
8 — це теж саме, що й 2^{3}, а тому, скориставшись властивістю степенів: a^m \cdot a^n = a^{m+n}, замість зірочки підставляємо 2^5.

2^5 — це теж саме, що й 32, оскільки 2\cdot2\cdot2\cdot2\cdot2=32.