У 100 г зеленої цибулі міститься 66% вітамінів а і с разом,причому вітаміну а і вітаміну с

міститься у відношенні 1:2 .Скільки вітаміну ц міститься в 1 кг зеленої цибулі

Ответы на вопрос

Отвечает Савелий Бударин.

Ответ: 440 г

Объяснение: 100 г – 66%
а : с = 1 : 2

с/кг – ?

66% від 100г = 66г

Нехай коефіцієнтом пропорційності буде х, тоді вітамін а = х, а вітамін с = 2х. Складемо рівняння:

х + 2х = 66

3х = 66

х = 22, тоді вітамін а=22, а вітамін с = 22 * 2 = 44.

1 кг = 1000 г, отже 1000 : 100 = 10.

44 * 10 = 440 (г)

Відповідь: 440 г вітаміну с