Знпйдіть розвязкі нерівності (х+2)(х-5)>(х+3)(х-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Мария.

Ответ:

x < 1

Объяснение:

x²-5x+2x-10>x²-4x + 3x-12 = - 5x + 2x -10 - 4x + 3x - 12 = -3x-10-x-12 = - 3x+x>- 12 + 10 = -2х-2 = x < 1

Якщо, щось буде не зрозуміло, то пиши)