Розв'язати рівнянняa) 4m² - 20m=0 б) 5x(3x-2) - 15х(4+x ) = 140.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тостановская Ксения.

Відповідь:

а) 4m² - 20m=0

Розкладемо вираз на множники

4m(m-5) = 0

Ділимо обидві частини

m(m-5) = 0

Ділимо на можливі випадки

m = 0

m - 5 = 0

Розв'язуємо

m = 0

m = 5

Рівняння має два розв'язки

m₁ = 0 m₂ = 5

б) 5x(3x-2) - 15х(4+x ) = 140

Розкриваємо дужки

15х² - 10х - 60х - 15х² = 140

Скорочуємо протилежні доданки, зводимо подібні

-70х = 140

Ділимо обидві частини

х = -2

Отвечает Мизюнский Эдуард.

Відповідь:

1)4m(m-5)=0

m₁=0

m₂5

2)15x²-10x-60x-15x²=140

-70x=140

x=-2

ПОСТАВ КОРОНУ ПЖ

Пояснення: