X²+20x≥0 Розв'язати нерівність


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Валерия.

Відповідь:

х ∈ (-∞ ; -20] ∪ [0; +∞)

Пояснення:

x²+20x≥0

Розкладемо на множники

х(х+20) ≥ 0

Розділимо на можливі випадки

\left \{ {{x\geq 0} \atop {x+20\geq 0}} \right.

\left \{ {{x\leq 0} \atop {x+20\leq 0}} \right.

Розв'яжемо нерівності

\left \{ {{x\geq 0} \atop {x\geq -20}} \right.\left \{ {{x\leq 0} \atop {x\leq -20}} \right.

Знаходимо перетин та об'єднання

х ∈ (-∞ ; -20] ∪ [0; +∞)