. Знайдіть значення виразу 18 ху + 6х – 24у – 8, якщо х = 1, у = 0,4.


Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Объяснение:

=6х(3у+1)-8(3у+1)=(3у+1)(6х-8)

Якщо х=1, у=0,4 то:

(3у+1)(6х-8)=(3×0,4+1)(6×1-8)=(1,2+1)(6-8)=2,2×(-2)=-4,4