Спростіть вираз 4м(3+5м)-(м-1)(м-2) і знайдіть його значення при м=-0.2


Ответы на вопрос

Отвечает Грошкова Ксюша.

Ответ:

-4.24

Объяснение:

12m+20m'2-m'2+2m+m-2=19m'2+15m-2

m'2=0.04

19*0.04+15(-0.2)-2=0.76-3-2=-4.24