Пожалуйста скорее! Два насоси, працюючи разом, наповнять басейн за 12 год. в перший насос,

працюючи окремо. за 20 год. За який час може наповнити басейн другий насос, працюючи окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Саргсян Мариам.

Ответ:

30 годин.

Объяснение:

Нехай другий насос може наповнити басейн за х годин.

За 1 годину другий насос заповнить 1/х частину басейну.

За 1 година прший насос заповнить 1/20 частину басейну.

За 1 годину два насоси заповнять 1/12 частину басейну.

1/х + 1/20 = 1/12

5х - 3х = 60;  2х=60;  х=30

Другий насос може наповнити басейн за 30 годин.