!!!БУДЬ ЛАСКА, ТЕРМІНОВО, ОСТАННІЙ ДЕНЬ КР!!! 7•. Розв’яжіть рівняння: 3x2 – (2x+1)(x+5) =

(x+2)(x – 4) + 12.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Відповідь:

3x2 – (2x+1)(x+5) = (x+2)(x – 4) + 12

6x - 2x^2+11x+5=x^2-2x+4

-5x-2x^2-5-x^2+2x-4=0

-3x^2+x+3=0 *(-1)

3x^2-x-3=0

D=37

x1= \frac{1-\sqrt[n]{37} }{6};

x2=\frac{1+\sqrt[n]{37} }{6};

Пояснення: