ДОПОМОЖІТЬ. БУДЛАСКА. 2⁴*2—³​


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Дина.

Объяснение:

при множенні показники степінів додаються, а при діленні віднімаються , маємо

 {2}^{4} \times  {2}^{ - 3} =  {2}^{4 + ( - 3)} =  {2}^{4 - 3} =  {2}^{1} = 2