Перетворіть вираз на многочлен стандартного вигляду: 1) (2а^3-а)+(3а-5)-(а^2-5)=

2)-2ху(х^2-4ху+у^2)= Терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Юськова Альона.

Ответ:

1. (2а^3-а)+(3а-5)-(а^2-5)=

=2а^3+3а-а^2-а+5=

=2а^3-а^2+3а+5=

2. -2ху(х^2-4ху+у^2)=

=-2ху*(х^2-4ху+у^2)=

=-2ху*(х-у)^2=

=-2ху*(х-у)^2

Объяснение: