Срочно Знайти кутовий коефіцієнт для функції y=2x^2-3x, якщо x0=1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тупальская Алина.

Ответ:-1

Объяснение:2х^2-3х, підставляємо значення х0=1.
2*(1)^2-3*1=2-3=-1