Розв'яжи рівняння (9х+7)²-36=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Джурабек Бакдаулет.
Я не впевнена але
(9х+7)^2-36=0
(9x+7-6)*(9x+7+6)=0
(9x+1)*(9x+13)=0
9x+1=0
9x+13=0
X1=-1/9
X2=-13/9
Тобто рівняння має 2 розв‘язки