Прямокутник і квадрат мають рiвнi площі. Довжина прямокутника дорiвнює 16 см, а ши- рина - на 12 см

менша. Знайди периметр квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хренков Даник.

16-12=4

S=16*4=64 cм²

S квадрата= a²

a²=64

a=8

P=(8+8)*2=32 cm

Пошаговое объяснение:

Отвечает Пусташинский Владислав.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

1)16-12=4 см (ширина прямокутника)

2)16x4=64 см (площа прямокутника і квадрата)

3)8 см= одна сторона квадрата, тому що S квадрата=квадрат довжини сторони

4)8x4=32 см (периметр квадрата)