Прямокутник і квадрат мають рiвнi площі. Довжина прямокутника дорівнює 16 см, а ширина - на 12 см

менша. Знайди периметр квадрата.пожалуста помогите!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

АВСД - прямокутник

КМNL - квадрат (KM=MN=NL=LK)

АВ = 16-12 = 4 см

ВС = 16 см

Sпрям = 16*4 = 64 см²

КМ = √64 = 8 см

Sквадр = 8*8 = 64 см²

Рквадр = 8*4 = 32 см