Який шлях (у м) пройде світло за 3,8*106 с (швидкість світла дорівнює 3*105 км/с) У відповідь

запишіть порядок цього числа

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ: 12.

Объяснение:

Формула пути: s = vt.

По условию v = 3 · 10⁶ км/с, t = 3,8 · 10⁵ с.

Значит, s = (3 · 10⁶) · (3,8 · 10⁵) = 11,4 · 10¹¹ = 1,14 · 10¹² (км).

Порядок полученного числа (степень 2-го множителя) равен 12.

#SPJ1