Подайте у вигляді квадрата двочлена 25/49a⁸-10a⁴b⁶+49b²​


Ответы на вопрос

Отвечает Бобич Янина.

Відповідь:

(5/7a⁴ - 5a²b³ + 7b)²

Пояснення:

Розкриваємо кожен доданок на множники та спрощуємо:

25/49a⁸ = (5/7a⁴)²

10a⁴b⁶ = 2(5a²b³)²

49b² = (7b)²

Тепер заміняємо початкове вираз отриманими значеннями:

25/49a⁸-10a⁴b⁶+49b² = (5/7a⁴)² - 2(5a²b³)² + (7b)²

Отже, вираз можна записати у вигляді квадрата двочлена:

(5/7a⁴ - 5a²b³ + 7b)²